Sinterklaasfeest groep 1/2 B

upload_-3Wat een spanning vanmorgen. Zou de Sint en zijn Pieten vandaag wel komen? Ja, hoor……ook dit jaar heeft de Sint en zijn Pieten onze school weer kunnen vinden. De Pieten kwamen als eerste aan in een mooie bus. De Sint kwam enkele minuten later met de politie aan en dat was niet zomaar. Afgelopen week waren er namelijk vele dingen uit onze school gestolen. Zo was Meester Jeroen o.a. zijn sleutels kwijt en wij PomPom. De boef had de spullen gestolen en daarom was de Sint met de politie meegekomen. Gelukkig beloofde de boef betere tijden en hebben wij PomPom weer terug in de klas en meester Jeroen zijn sleutels weer.

Sinterklaas is vanmorgen ook in de klas geweest. We hebben hem een mooie stoomboot cadeau gegeven en vele liedjes gezongen. Sint  en zijn pieten vonden dat wij erg mooi konden zingen, daarom kregen wij allemaal een hand vol pepernoten…heerlijk!

https://picasaweb.google.com/100805936976102184450/Sinterklaasfeest#slideshow/